Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

IALC

Sláva Kubátová a Tomáš Bujna budou presentovat naše zkušenosti s aplikací metody Action Learning na konferenci, která se koná na začátku dubna na Ashridge Business School ve Velké Británii.


Když jsme se v prosinci rozhodli zúčastnit se konference „The 2012 International Action Learning Conference" organizované redakcí britského časopisu Action Learning: Research and Practice, požádali nás o presentaci našich zkušeností s Action Learning v programu MBA i ve firmách v České republice. Zájem nás potěšil a náš příspěvek přijde na řadu hned v pondělí 2. dubna, kdy o našich zkušenostech budeme diskutovat s účastníky jednoho z workshopů. Následně by měl i vyjít ve formě článku jako součást zvláštního čísla časopisu.

Konference International Action Learning Conference s tématem "The Impact of Action Learning: What difference are we making in the world?" se koná ve dnech 2. až 4. dubna 2012 na Ashridge Business School, Velká Británie.

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)