Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Jak zlepšit spolupráci ve firmě?

15.4.2021 on-line videoworkshop na téma Dovednosti pro spolupráci


Všichni by chtěli spolupracovat a často rozumí i tomu, proč je to potřeba. Někdy se nám to daří víc, jindy méně podle toho, jak lidé dokáží do spolupráce zapojit své dovednosti. Na workshopu proto nejdřív probereme jak vlastně pracuje náš mozek, proč nám někdy pomůže a jindy možná zavede do houští. Následně prodebatujeme tři nejdůležitější dovednosti pro spolupráci – naslouchání, zpětnou vazbu a vytváření dohod ve skupině. Nakonec celou tuto debatu společně zhodnotíme ve skupinové práci, kde tyto témata domyslíte ve světle vaší situace a pokusíte se nalézt zlepšení pro vás a vaši firmu.

Videoworkshop se koná 15.4.2021 od 14:00 na ZOOM. 

Link pro přihlášení:  https://zoom.us/j/91206687641?pwd=SmU5MlVQM0lGQ3d6VXVzVW5MOEpiUT09
 
Lektoři: Sláva Kubátová, Tomáš Bujna (více o lektorech) 
 
 
Po přihlášení obdržíte emailem slide k setkání.
 

Těšíme se na vás

Sláva Kubátová, Tomáš Bujna a tým TCBS

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU