Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Kde se konaly Promoce TC Business School?

Každý rok vám s radostí oznamujeme, že proběhly slavnostní promoce TC Business School. A kde se konaly? Holandský hotel Kurhaus v Den Haagu, Scheveningen patří k nejkrásnějším secesním hotelům na světě. Byl postaven na konci 19.století německými architekty Johannem Friedrichem Henkenhafem a Friedrichem Ebertem jako koncertní sál a hotel zároveň. Malby na stropě vytvořil známý bruselský umělec Van Hoeck. Kurhaus je pro svou nádheru a jedinečnou atmosféru hostitelem mnoha uměleckých výstav, koncertů a slavnostních událostí. Jednou z nich jsou i každoroční promoce Business School Netherland a TC Business School.


Nemáte chuť si také jednou vyhodit svůj baret na schodech hotelu Kurhaus?

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU