Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Kdo jsou naši externí zkoušející?

Obhajoba je ústním zakončením programu MBA za přítomnosti zkušební komise. Posluchač zde prokáže, že jeho disertační práce je kvalitní a odpovídá platným kritériím. Závěrečnou disertační práci, neboli Master Projekt, hodnotí kromě interního zkoušejícího i zkoušející externí. Ten není svázán s programem MBA u TC Business School a vystupuje tak jako nezávislý posuzovatel. Společně s interním zkoušejícím a poradcem skupiny po obhajobě určuje také konečný výsledek závěrečné práce. V první části obhajoby posluchač představí cíle a hlavní části svého disertačního projektu. Druhá část je pak věnována otázkám členů zkušební komise. Během této zkoušky mohou být posluchači dotázáni i na širší souvislosti Master projektu nebo aspekty učebního procesu. Po obou částech se komise poradí a shodne na konečném hodnocení.


Role externích zkoušejících se při letošních obhajobách zhostili:

pan Edvard Outrata, bývalý senátor a ředitel Českého statistického úřadu, 

  

 

pan Jiří Láznička, Head of Controlling Department at Mavel, a.s.

paní Eliška Kirchnerová, personalista a teamleader

   

 

paní Angela Solíková, Ministerstvo financí Slovenské republiky

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU