Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Křest knihy "K čemu jsou manažerům čísla?"

Slavnostně jsme pokřtili už šestou knihu z autorské dílny lektorů TC Business School!


První jarní den jsme využili příležitost a na studentském setkání, společně s našimi studenty a absolventy, pokřtili dlouho očekávanou šestou knihu z edice Action Learning "K čemu jsou manažerům čísla".

Společně s autory knihu pokřtila i kmotra - Alena Weisskopfová, manažerka firmy Reus. 

Těší nás, že se edice Action Learning úspěšně rozrůstá a držíme palce, aby brzy v nakladatelství Management Press vyšla i poslední kniha, která bude celou edici logicky uzavírat.

 

   

 

K čemu jsou manažerům čísla?

 

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU