Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Křest knihy "Kultura organizace je cestou ke strategii"

Ve čtvrtek 23. ledna 2014 se v kavárně pražského knihkupectví Academia uskuteční křest knihy...


Ve čtvrtek 23. ledna 2014 se v kavárně pražského knihkupectví Academia uskuteční křest knihy lektorů TCBS "Kultura organizace je cestou ke strategii".

Role kmotra se ochotně ujal externí zkoušející TC Business School, pan Edvard Outrata (více zajímavostí o panu Outratovi lze najít na stránkách Senátu ČR, či v různých rozhovorech). 

V pořadí již čtvrtá kniha ediční řady Action Learning – praktický management vyšla 9. prosince 2013 a pokud jste nedočkaví, můžete si ji zakoupit již dnes na našich stránkách. Těšíme se na vaši účast a sklenku šumivého vína si můžete rezerovat po kliknutí na přihlašovací stránku

 

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)