Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Křest knihy Rozhodování a Tvořivost - sourozenci v managementu na říjnovém setkání TC Clubu

Připravili jsme další TC Club - setkání studentů a absolventů, tentokrát i se křtem nové knížky Rozhodování a tvořivost – sourozenci v managementu.


TC CLUB, na který vás srdečně zveme, se uskuteční 20. října v prostorech Hubhub v Perlové ulici v Praze, jako obvykle od 9 hodin.
Téma se bude tentokrát odvíjet od obsahu zmíněné knížky. Za prvé proto, abychom ji trochu víc představili, ale hlavně, proto že Rozhodování a Tvořivost patří neoddělitelně k sobě a často se na to zapomíná.

Ještě jednou bychom chtěli moc poděkovat za podporu, které se nám dostalo během kampaně na Startovači, a díky níž jsme mohli poslední publikaci z edice Action Learning – praktický management vydat. Už nám ji, ještě teplou, přivezli z tiskárny, a tak ji začneme postupně rozesílat a nebo osobně předávat všem, kdo si ji v rámci crowdfundingu pořídili (pokud chcete knížku koupit, je teď k mání na našem webu).

Plánovali jsme na její tisk získat 80 tisíc korun - podařilo se vybrat o 50 procent víc! Takže k penězům nad původní požadavek přihodíme stejnou hromádku a všechno, tedy 80 300 korun (!) pošleme dál. Rozhodli jsme se věnovat tuhle částku na studium osobě nebo osobám, kterým by nahlédnutí do managementu mohlo prospět a pomoci jim táhnout dál buď inovativní firmu, nebo neziskovou organizaci.  Jak se peníze nakonec rozdělí, rozhodne pětice našich studentů, kteří knížku četli jako první.

Chceme tím prospět společnosti a udělat aspoň malý krok v kultivování veřejného života. V České republice i na Slovensku.

Děkujeme.

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU