Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Môžu ryby lietať?

TC Business School se zapojila do programu pro rozvoj společensky prospěšného podnikání, který na Slovensku nastartovala Nadace PROVIDA. Spojit obecné blaho s podnikáním je někdy nesnadné a proto se ptáme: "Můžou ryby létat?"


Dobrá otázka. A právě ji použila Nadace PROVIDA jako název grantového schématu, kterým podporuje společensky prospěšné podnikání na Slovensku. V rámci tohoto schématu vybrala devět organizací i jednotlivců, kteří mají zajímavý nápad a vizi toho, co by ním chtěli dosáhnout, ale chybí jim některé kompetence potřebné pro dlouhodobě úspěšné podnikání.

Môžu ryby lietať?

Ve spolupráci s TC Business School proto Nadace PROVIDA vytvořila rozvojový program Inkubátor, jehož cílem je, aby tyto vybrané organizace dokázaly spojit společensky prospěšné cíle se světem podnikání. TC Business School se podílí na návrhu programu a také lektorsky zaštiťuje některé jeho moduly

 

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)