Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Ukázkové semináře jaro 2011

Pro rok 2011 budeme dále pokračovat v bezplatných ukázkových seminářích.


Ukázkové semináře, které pro Vás již delší dobu organizujeme, pomohly hodně lidem v rozhodnutí, zda je pro ně námi nabízený způsob studia MBA vhodný, či nikoliv. Proto budeme v těchto ukázkových seminářích pokračovat i v roce 2011, a to nejen v České republice, ale i na Slovensku.

Podrobný program semináře a zatím známé termíny a místa konání naleznete zde. Další informace můžete získat u Nikoly Grecšové na telefonním čísle 603 470 855 nebo mailu nikola@tcbs.cz.

Na výše uvedené stránce se na některý ze seminářů můžete také přihlásit.

Ukázkový seminář studia MBA

Těšíme se na setkání s Vámi.

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)