Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Myslet Město

Cílem projektu Lucie Stejskalové Myslet město je otevřít mezioborovou diskuzi o flexibilním plánování měst. Autoři projektu hledají společná východiska a témata, jak chápat současné město a urbanismus. Projekt se skládá z výstavy a řady doprovodných akcí.


Výstava Myslet Město mapuje 10 světových metropolí a jejich přístupy k městskému plánování.

Lektor TCBS Honza Bloudek se společně s

zúčastnil panelové diskuse na téma Kontrola a možnosti řízení města. Rozvedeno bylo pět hlavních témat týkajících se možnosti město řídit, způsobu jeho organizace, měřítka, formy zásahů a plánování z hlediska času.

Jako zajímavost si dovolujeme dodat, že paní Stejskalová kontaktovala Honzu Bloudka, potom co si přečetla naší knihu "Vedení lidí a strategie v nejistých dobách" a zjistila, že máme na strategii podobný pohled.

Diskuze se konala 6. června a web ČT24 ji zprostředkoval živě. Záznam najdete zde.

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)