Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

NÁŠ MBA PROGRAM SE ŘADÍ MEZI SVĚTOVOU ŠPIČKU

CEO Magazine náš Action Learning program MBA v roce 2017 opět zařadil mezi světovou špičku a udělil mu ocenění Tier One. Jsme proto nesmírně pyšní, že se nám podařilo navázat na loňský úspěch v hodnocení MBA programů a umístit se na 17. místě ve světovém žebříčku.


CEO Magazine se ve svém hodnocení zaměřoval na kvalitu MBA programů, hodnotil rozmanitost učiva, způsob výuky a především vysokou návratnost investic do vzdělávání.

Ředitel BSN Marcel van der Ham k tomu řekl: "Jsem velmi pyšný, na toto skvělé pořadí v žebříčku, o které se dělíme s Kent State University (US) a University of Notthingham (Velká Británie). Je to skutečně fantastické umístění. Tak příští rok třeba v nejlepší desítce?"

více zde

2017 Global MBA Rankings

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU