Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Novoroční besídka, aneb ať jsme agilní i v roce 2020!

Počet našich studentů a absolventů se pomalu blíží úctyhodné tisícovce. Je to ohromný počet lidí, kteří mají podobné hodnoty a životní postoje a navíc řeší podobné problémy ve firmách. Neznají se ještě všichni mezi sebou, ale nevadí - my je dokážeme propojit!


Rádi bychom proto studenty a absolventy TC Business School pozvali 14.1.2020 na "Novoroční setkání"

Přijďte zavzpomínat na všechno dobré, co bylo a plánovat společně s námi další rok. Umíme vás navzájem seznámit, networking bude proto hlavním bodem programu.

Pojďme společně dál měnit atmosféru v podnikání k lepšímu, utvářet společenství důvěry. Pomáhat si zkušenostmi a nápady, nacházet společně nové obchodní příležitosti.

Závaznou přihlášku prosím posílejte na lucie@tcbs.cz

Těšíme se na viděnou!!!
TCčko

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU