Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Ocenění českých podnikatelek 2020

Stali jsme se patronem Ceny za výjimečný růst firmy v soutěži OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK 2020!


V podpoře malých a středních firem, které ženy začasto s velkým úspěchem zakládají a řídí, vidíme velký smysl. Právě takové - zdravé a rozvíjející se organizace totiž nejvíc potřebujeme.
Už zítra budou známy vítězky, a my se těšíme na online setkání s dámou, která cenu v "naší" kategorii získá. Všechno bude samozřejmě probíhat online, ale díky Tomáši Bujnovi, který TC Business School zastoupí, vám přineseme podrobnosti.

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU