Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Píšeme knihu Kultura organizace je cestou ke strategii

Zpráva o postupu: Píšeme knihu Kultura organizace je cestou ke strategii


Dnes, v pátek třináctýho, tým lektorů TCBS dopsal základní text čtvrté knihy série Action Learning - praktický management. Čeká nás však ješťě hodně dokončovacích prací. Kultura organizace jako cesta ke strategie se tak na pultech knihkupectví a taky v našem internetovém obchodu objeví pravděpodobně na začátku listopadu. Než se tak stane, určitě stihnete přečíst některou z předcházejícich knih série.

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)