Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Postřehy ze studia MBA

29.září 2012 jsem po více než 3 třech poměrně usilovné práce ukončila studium MBA na TCBS (partner BSN) a to slavnostní promocí.


Tato tzv. Graduation Ceremony se uskutečnila v Holandsku v Haagu v nádherných prostorách hotelu Kurhaus. Spolu se mnou tento zážitek sdíleli ještě moji 3 spolužáci z České republiky, 72 kolegů z Holandska, 23 kolegů z Nigérie a 7 kolegů z Afriky. Odpolední slavnostní ceremoniál , při kterém jsme z rukou directora BSN přebírali diplom MBA i večerní nádherná recepce, budou jistě pro nás všechny nezapomenutelným zážitkem. Paradoxem je, že mi bylo až smutno, že to všechno končí, i když jsem se na ten konec vlastně dříve při náporu práce a studia velmi těšila a vlastně jsem ani nevěřila, že jednou nastane. Studium mě přivedlo k nové potřebě, kterou jsem dříve měla jen v omezené míře. Neustále se snažím vyhledávat...

MBA Promoce, BSN, Haag, Eva Macurova

Zajímá Vás, co se Eva Mačurová snaží vyhledávat? Klikněte pro celý článek zde

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)