Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Přijďte si vyzkoušet naše studium MBA

Další ukázkový seminář, který jsme si pro Vás na tento rok připravili, se bude konat v Liberci. Přijďte se podívat 4.března. Vybrat si můžete ze dvou seminářů, a to v dopoledních nebo odpoledních hodinách. Vyzkoušíte si, jak u nás studium MBA probíhá a zároveň si popovídáte s kolegy manažery na téma "motivace zaměstnanců". Další informace najdete na zvláštní stránce.Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)