Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Promoce 2016

Slavnostní promoce absolventů TC Business School se konaly jako každoročně v úžasném secesním hotelu Kurhaus v Den Haagu, Scheveningen na pobřeží Severního moře. Na koupání to sice nebylo, ale slavnostní atmosféru si absolventi plně vychutnali, stejně tak jako pocit, že úspěšně ukončili studium MBA. Ještě jednou gratulujeme!


Z letošních šesti absolventů programu MBA si pro diplom do Holandska zajeli společně se svými rodinami jen čtyři z nich. Z rodinných důvodů si nemohli převzít diplom osobně Daniela Švédová a Marcel Doležel. Jim přivezla jejich diplom do České republiky Sláva.

Mirek Mičík, MBA16, NTS Prometal a Sláva Kubátová

Vladislav Janota, MBA14, Prodex SK, Sláva Kubátová a Marcel van der Ham

Zdišek Boháček, MBA20, T-Mobile, Sláva Kubátová a Marcel van der Ham

Luboš Dvořák, MBA17, Spider Svahové sekačky a Sláva Kubátová

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU