Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Promoce 2019

V letošním roce se opět konaly slavnostní promoce TC Business School a našeho partnera Business School Netherland v holandském Den Haagu.


Úspěšní absolventi programu Action Learning MBA z Holandska, České Republiky, Nigérie a Číny vyhodili 21.září své barety do vzduchu na schodišti secesního hotelu Kurhaus v Den Haagu. Tímto typickým gestem oslavili zakončení svého studia. Bylo to slavnostní vyvrcholení několika let pilné práce na projektech, které měly za úkol zlepšit a posunout jejich firmu.

Mezi stovkami absolventů MBA a dokrorandského studia byli i absolventi TC Business School.

Slavnostní ukončení studia oslavili:

Zbyněk Černý, MBA13 z firmy Stating, 

Michal Bugár, MBA23 z firmy MegaBit

Antonín Smrček, MBA24 z firmy Labeta

více fotek naleznete zde

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU