Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Promoce absolventů MBA ve Scheveningenu, Holandsko

Letošní Promoce byly zase výjimečné. Po dvou letech dostal cenu pro nejlepšího studenta znovu absolvent TC Business School.


Po Heleně Rösslerové, která cenu získala v roce 2011, se Ivo Kočí stal druhým držitelem ceny pro nejlepšího studenta Promocí 2013. Na promocích se kromě absolventů TC Business School zúčastnilo asi sto absolventů naší partnerské školy Business School Netherlands. Do nádherného secesního hotelu Kurhaus, kde se Promoce již tradičně konají, přišli absolventi programu MBA z Holandska, Číny i Afriky. 

Gratulujeme a věříme, že i v příštích letech se můžeme těšit na skvělé studenty a absolventy. Více fotek z promocí, najdete na našem Facebookovém profilu.

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)