Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Promoce MBA absolventů 2011, Den Haag

Rádi bychom se s vámi všemi podělili o příjemné zážitky z letošních Promocí.


Promoce se konaly, jako téměř každý rok, 26. listopadu v Schveningenu v Den Haagu. Vítr nám foukal, moře se dramaticky vzdouvalo, ale v nádherném secesním hotelu Kurhaus byla příjemná slavnostní atmosféra.

Letošní rok byl významný hned z několika důvodů. Kromě vysokého počtu absolventů (10 studentů z MBA 9-17) jsme mohli udělit také hend dvě prestižní ocenění. První cenu za rychlost získal Viktor Mačura student MBA17, který dokončil svá studia v rekordním čase 22 měsíců.

Druhé ocenění bylo uděleno Heleně Rösslerové z MBA14, která ukončila studium MBA jako nejlepší studentka nejen mezi letošními českými absolventy, ale také mezi všemi absolventy z Holandska, Číny a Afriky. Helena promovala Cum Laude! Ale přestože byly Promoce tento rok nebývale úspěšné, doufáme, že i v příštích letech se můžeme těšit na skvělé studenty a absolventy.

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)