Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Promoce MBA absolventů, říjen 2012, Den Haag

Počet úspěšných absolventů TC Business School opět vzrostl


Dne 19.září 2012 se v secesním hotelu Kurhaus v holandském Scheveningenu konaly slavnostní promoce. MBA promoce 2012, říjen

Letos ukončili studium čtyři studenti TCBS - Pavel Šimák (MBA12), Lukáš Zeman (MBA15), Eva Mačurová (MBA17) a Jiří Černý (MBA17).

Diplom MBA si převzali společně se studenty BSN z Holandska, Nigérie a Jižní Afriky. Všem absolventům gratulujeme a přejeme hodně štěstí.

Business School Netherland zároveň požádala našeho studenta, Pavla Šimáka o rozhovor. Pokud Vás zajímá, jak Pavel popisuje zkušenost s programem MBA, jak studium u TCBS Pavlovi změnilo pohled na management a jak Action Learning pomohl Pavlovi v osobním růstu, klikněte zde (text je v anglickém jazyce).


Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)