Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Promoce očima studenta

Sobota 29. září 2012 zůstane na dlouhou dobu zapsaná v mé paměti jako slavnostní den se vším, co k tomu patří. Hned po příjezdu do Den Haagu nás uchvátila atmosféra přímořského letoviska s kolonádou na pláži a nádherným secesním hotelem Kurhaus.


Ve společenském sálu hotelu se uskutečnil slavnostní ceremoniál. Sál byl zaplněn studenty a jejich rodinnými příslušníky do posledního místa. Nejdříve ke všem zúčastněným promluvil rektor BSN a potom také zástupci partnerských škol, jejichž studenti se promoce zúčastnili. Studenti z Holandska, Nigérie, Česka, Německa a Kanady oblečení do tradičních talárů převzali z rukou rektora diplomy a přijali jeho gratulaci. Po ukončení slavnostního ceremoniálu bylo v předsálí připraveno malé občerstvení a přípitek. Studenti zde přijímali gratulace od svých nejbližších a všichni měli příležitost sdělovat si první dojmy.

BSN Board, MBA
Večer nás čekala slavnostní večeře v prostorách hotelu spojená s tancem a zábavou.
Následující den jsme domů odjížděli s pocitem, že promoce byla skutečně povedeným slavnostním ceremoniálem v nádherném prostředí a stala se tak důstojným završením celého studia.

Jiří Černý, MBA

Chcete se podívat na pár fotek a udělat si představu o čem Jirka vypráví? Klikněte zde.


Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)