Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Promoce v Den Haagu 2014 očima absolventa

Promoce absolventů MBA Action Learning v Den Haagu v Holandsku očima absolventa Pavla Kučery z firmy Dipak s.r.o.


Slavnostní promoce MBA

 

V sobotu, dne 20. září 2014, proběhla v reprezentativních prostorách hotelu Kurhaus v Scheveningenu (Den Haag, NL) promoce úspěšných absolventů MBA, kteří si zvolili programy Action Learning MBA u různých mezinárodních poboček Businesschool Netherlands. Z České republiky promovali za podpory svých manželek nebo přátel 4 studenti, Jiří Leskovec, Martin Bátrla, Michal Knězů Mrvka a moje maličkost. Českou pobočku BSN reprezentovala, jako Setadvisor českých absolventů a de facto děkan české fakulty, Sláva Kubátová. Zhruba hodinu a půl trvající oficiální části promoce se osobně zúčastnilo 112 absolventů. Převahu měli samozřejmě holandští studenti, z ostatních států byla zastoupena (shodou okolností šesti dámami) Čína, dále Nigérie, Ghana, Jižní Afrika a radost otevřeně projevil i první úspěšný absolvent BSN International ze Surinamu. Mezi slavnostními projevy, z nichž ten hlavní přednesl zakladatel BSN, profesor Drs. Dick Gerdzen, zazněla i čeština. Sláva Kubátová, vedle gratulace absolventům, krátce shrnula význam Action Learning v myšlenkově velmi inspirativní paralele s citátem Václava Havla: „Žít v pravdě“. Slavnostní den byl zakončen večerním Dinner Dansante. V rámci soukromých programů navštívili někteří čeští studenti například Amsterdam s plavebními kanály, prohlédli si okolí Scheveningenu s pobřežním opevněním z dob 2. Světové války nebo muzeum a hrob Jana Amose Komenského v Naardenu. Nechť současní i budoucí studenti (nejen) MBA a všichni, kteří si uvědomují význam a nutnost trvalého sebevzdělávání, přijmou jako povzbuzení, motivaci a inspiraci do další tvrdé práce Komenského citát: „Množství moudrých je spásou světa“.

22.9.2014 Pavel Kučera

   

 

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)