Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

První česká soukromá přírodní zóna Tábor - Sv.Anna

Slavnostní otevření Lomu Svatá Anna, jehož majitelem a zakladatelem je náš absolvent Viktor Mačura


Slavnostní otevření Lomu Svatá Anna, jehož majitelem a zakladatelem je náš absolvent Viktor Mačura, proběhlo 5.7.2014 v Táboře-Měšicích.

Viktor je majitelem pozemků bývalého lomu Sv.Anna a už roku 2012 se rozhodl pro jeho postupnou revitalizaci. Práce probíhaly po pečlivých konzultacích s odborníky a dnes si v této nádherné přírodní lokalitě můžete prohlédnout skalní stěnu, tři jezírka a stepní biotop.

Lom můžete navštívit po zakoupení speciální vstupenky v podobě knoflíku, a tak zároveň podpořit občanské sdružení Pro rodinu, tradici a budoucnost.

Více fotografií lze najít na stránkách Lomu Svatá Anna

       

 

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)