Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

První Dny Otevřených Dveří v TCBS

20. srpna 2014 - Dny otevřených dveří nabízejí zájemcům o studium MBA možnost prohlédnout jak to u nás vypadá a popovídat si s lektory TC Business School o všech detailech studia MBA. Přijďte se podívat. Více informací najdete u Jany Kociánové na čísle 603 470 855


Dny otevřených dveří nabízejí zájemcům o studium MBA možnost prohlédnout jak to u nás vypadá a popovídat si s lektory TC Business School o všem detailech studia MBA.
Přijďte se podívat. Více informací najdete u Jany Kociánové na čísle 603 470 855

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)