Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

První letošní obhajoby

První letošní obhajoby TC Business School se konaly 13.ledna 2016 a opět v prostorech Břevnovského kláštera


I přestože bylo 13.ledna, Daniela Švédová, finanční ředitelka firmy Beznoska (výroba kloubních implantátů, nástrojů a operačních pomůcek) úspěšně obhájila svou dizertační práci a ukončila tak studium MBA u TC Business School.

Do role interních zkoušejících byli vybráni lektoři TC Business School Tomáš Bujna a Jan Bloudek, role externího zkoušejícího se ochotně zhostil pan Ladislav Žák, HR manager firmy LA LORRAINE BAKERY GROUP.

Danele gratulujeme a přejeme mnoho osobních i pracovních úspěchů

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU