Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Reportáž z promoce absolventů MBA 2011 v Haagu

Promoce, to je něco, na co během studia MBA metodou Action Learning vůbec nepomyslíte. Je to něco načisto vzdáleného, pustá teorie.


Kurzy TCBS (partner Business School Netherlands, BSN) vás dokonale pohltí, takže máte dojem, že u všeho, včetně víkendového nákupu, je nezbytné přesně popsat cíl a provést interní a externí průzkumy. Ani náhodou si neumíte představit, že vaše hledání někdy skončí, takže když vám lektoři občas vyprávějí o proběhlé promoci, posloucháte na půl ucha a na fotografie téměř nepohlédnete. Chyba.

I studium MBA mívá šťastný konec a ta promoce se vám přihodí, podobně jako nám, kteří jsme promovali 26. listopadu 2011. Také my jsme náhle nevěděli, co nás čeká, co a koho si s sebou vzít a jak si správně změřit obvod hlavy. Také my jsme na konci listopadu každý den měnili počet rezervovaných pokojů, postelí a večeří, čímž jsme výrazně zvýšili již beztak vysokou psychickou odolnost Lucky Kolomazníkové.

Ale i tak jsme odpromovali, a to v dalekém holandském městě Haagu, v krásném secesním hotelu Steigenberger Kurhaus na břehu moře. Díky tomu, že promoce začíná po obědě, mohli jsme se ještě ráno projít po nekonečné pláži plné...

pro pokračování klikněte zde

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)