Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

říjnové setkání TC Clubu

Téměř 40 manažerů – absolventů a studentů TC Business School se 18. října 2017 sešlo v pražském hotelu Modrá růže na podzimním setkání TC Clubu


Program TC CLUBu jsme dávali dohromady se studenty a absolventy předem, na základě jejich potřeb a přání. Tak, aby si ze setkání odnesli co nejvíc praktických zkušeností. Práce ve čtyřech diskuzních skupinách otevřela témata hledání kompetentních lidí a jejich udržení ve firmách, i téma týmové spolupráce a použitelnosti týmů v různých typech organizací. Došlo taky na Action Learning. A nakonec samozřejmě networking. Mimochodem, velmi živý :)

Pokud by vás zajímalo, jak to na TC CLUBu vypadalo, podívejte se na Facebook

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU