Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Rok 2017 v TC Business School

Doufáme, že ať už byl Váš rok 2017 jakýkoli, najdete v něm chvíle, na které si vzpomenete vždy s radostí. Pro nás bylo uplynulých 51 týdnů naplněno především učením a učením se. Měli jsme příležitost prožít čas s manažery z nejrůznějších koutů České a Slovenské republiky. Měli jsme možnost sdílet profesní i osobní výhry a prohry. Měli jsme šanci být u řady zásadních okamžiků v dějinách firem i historii studentů.


S velkým nadšením a zároveň pokorou vítáme v kurzech MBA každého nového studenta. Letos jsme přivítali mezi studenty celkem 56 manažerů.

   

Někteří studenti letos úspěšně dokončili studium, obhájili svůj Master Projekt a v nizozemském hotelu Kurhaus převzali diplom MBA.

Oslavili jsme také (o dost skromněji) kulaté narozeniny zakladatelky TC Business School Slávy Kubátové.

Ve slavnostní atmosféře otevřeli první ročník TC CLUBU

     

a s nemenší potěchou otevřeli novotou vonící šestou knihu lektorů TCčka.


Děkujeme, že jste byli při tom s námi! Děkujeme vám za krásný rok 2017!

 

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU