Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Rozhodování a tvořivost, sourozenci v managementu

Knížka Rozhodování a tvořivost - sourozenci v managementu, již se snažíme právě vydat, je sedmým a zároveň posledním dílem série Action Learning – Praktický management. Na vydání knihy bychom rádi sehnali finance prostřednictvím crowdfundingové kampaně, kterou spustíme na Startovači v polovině července. A doufáme, že nás tímto prostřednictvím podpoříte.


Proč je v názvu slovo sourozenci?

Tradičně nebývají disciplíny Rozhodování a Tvořivost spojovány, ale v knížce zjistíte, že rozhodování bez tvořivosti se stává pouhou technickou rutinou, která organizace strategicky nemůže rozvíjet a nabízet nové perspektivy, jež lidi dokáží motivovat a přinášejí jim radost ze smysluplné práce. 

Celá série knížek se stala jedním z důležitých milníků ve vývoji TC Business School, protože jsme v ní shromáždili naše zkušenosti s takovým stylem vedení firem, který nečiní z lidí stroje či přístroje, ale naopak se snaží podporovat to nejlepší, co dokážou vymyslet i udělat.

Děkujeme za vaši podporu

TCčko

 

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU