Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Seznamte se s novým lektorem TC Business School

Seznamte se s novým manažerem a lektorem TC Business School Marianem Necpalem. Marian je původem Slovák, ale již od dob studia na vysoké škole veterinární žije v České republice. V TCčku začínal jako student a dnes tu působí jako manažer a lektor 1.fáze MBA.


MÉ MOTTO

„Každá situace má několik řešení, minimálně tři…“

PROČ JSEM V TC BUSINESS SCHOOL

Čím jsem starší, je pro mě stále důležitější dělat práci, která mě baví, v níž mohu uplatnit to, co jsem se již naučil a současně objevovat takové výzvy, o nichž jsem dosud nevěděl. Důležité pro mne je, aby má práce dávala smysl jak mě samotnému tak zákazníkům a dalším lidem kolem mne. Už vím, že nejúčinněji lze spolupracovat s lidmi, kteří mají stejné nebo podobné vize, hodnoty a priority. Takové prostředí jsem poznal v TCBS, nejprve v roce 2008 jako student a zákazník a později jako manager a lektor.

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)