Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

"Tajemství spolupráce v týmech" nejžádanějším knižním titulem v květnu

V čele pořadí nejžádanějších knih nakladatelství Management Press za měsíc květen se pevně usadila novinka autorského kolektivu lektorů TC Business School ´Tajemství spolupráce v týmech´, další svazek edice "Action Learning - praktický management".


"Tajemství spolupráce v týmech" nejžádanějším knižním titulem v květnu. Kniha TC Business SchoolDruhé, třetí a deváté místo žebříčku patří proslulým knihám proslulého Stephena R. Coveyho - Třetí alternativa (2.), 7 návyků skutečně efektivních lidí (3.) a 8. návyk (9.).

Do první desítky se "propracovalo" i druhé aktualizované vydání pozoruhodné knihy Zb. Revendy Peníze a zlato, která je vysoce kvalifikovaným příspěvkem do diskuse o možnosti či nemožnosti obnovení tzv. zlatého standardu (uplatnění zlata v peněžních funkcích).

Celkový přehled o nejžádanějších knihách nakladatelství Management Press v měsíci květnu 2013 si můžete udělat, když si prohlédnete animaci v dolní části webu: www.mgmtpress

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)