Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

TC Business School hledá nového kolegu/kolegyni

Tým lektorů-manažerů soustředěný v TC Business School se specializuje na komplexní vzdělávací a poradenské služby pro manažery a management. Byli jsme jedním z prvních poskytovatelů MBA studia v České republice a v současnosti jsme spolu s naším holandským partnerem jediní, kdo v Evropě nabízí manažerské vzdělávání formou Action Learning.


Člen obchodního týmu

Hledáme kolegu/kolegyni pro posílení obchodního týmu studia MBA, který/á věří, že týmová řešení jsou kvalitnější než individuální nasazení.

Potřebujeme člověka s přátelským vystupováním a zkušeností s prodejem služeb. K dosažení výsledků potřebujeme kreativitu a vytrvalost. Jedině tak nás to baví.

Naše firma je malá, a tak každý má možnost ovlivňovat běh věcí. Uvědomujeme si, že co umíme dnes, nám zítra nepomůže. Proto nabízíme i další vzdělávání a osobní rozvoj.

Máte zájem o tuto práci? Kontaktujte Tomáše  tomáš@tcbs.cz

 

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)