Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

TC Business School je členem ATHEA

V únoru 2019 se TC Business School stala přidruženým členem ATHEA. Jde o akreditační orgán, který akredituje vysoké školy jako celek. Náš partner Business School Netherlands se v roce 2015 stala jedním ze zakládajících členů ATHEA.


Vysoká škola, která úspěšně podstoupí akreditační proces v ATHEA, získá tzv. institucionální akreditaci - potvrzení, že naplňuje standardy kvality, které od vysokých škol vyžaduje Evropská Unie (European Standards and Guidelines for Quality Assurance (ESG)).  Následným krokem pak je zápis do Evropského registru pro zajištění kvality ve vyšším vzdělávání (European Quality Assurance Register in Higher Education (EQAR)).

Akreditovaná škola potom může poskytovat studijní programy včetně MBA a následně za jejich absolvování udělovat platné a mezinárodně uznávané diplomy. Pro upřesnění, institucionální akreditaci lze získat nejen u ATHEA, poskytují ji všechny národní akreditační komise a orgány a také další akreditační orgány, které jsou členy EQAR.

BSN (a jejím prostřednictvím i TC Business School) je akreditována jako vzdělávací instituce národní nizozemskou akreditační komisí (NVAO) a zároveň aktuálně podstupuje akreditační proces u ATHEA. BSN a TCBS navíc získali samostatnou akreditaci svých studijní programů MBA od dalších institucí (ACBSP, NVAO a EduQua). Jde vlastně o dvojstupňové potvrzení kvality. V prvním kroku akreditovaná instituce jako celek prokáže schopnost svým studentům dodávat kvalitu vzdělání, která odpovídá nebo přesahuje evropským standartům. Druhý krok znamená, že konkrétní studijní program (např. MBA) navíc naplňuje dodatečná kritéria kvality, která se co do obsahu i formy vztahují k danému typu programu.

více zde

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU