Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Účastníci programu "Môžu ryby lietať?" presentovali své podnikatelské záměry. TC Business School byla při tom.

Minulý týden se v Bratislavě uskutečnila presentace šesti podnikatelských záměrů, které se snaží přispět k řešení některých společenských problémů na Slovensku. Lidé, kteří za těmito podnikatelskými záměry stojí, dali svým původním (někdy i spíše mlhavým) představám konkrétnější podobu v průběhu Inkubátoru, který organizovala nadace Provida. TC Business School se účastnila designu i vedení vzdělávacího programu.


Ve finále Inkubátora postupně odpresentovali své podnikatelské záměry nezisková organizace Youth Politics Education, která usiluje o to aby věci veřejné byly spravovány hodnotově orientovanými lidmi, nezisková organizace Anima, která se věnuje rodinám v krizi, i občanské sdružení Relevant pomáhající mladým lidem z dětských domovů na pracovní trh. Své projekty představili i Dana Vlčková, dizajnérka, která recykluje odpadové materiály, a Nikoleta Čeligová se svým projektem pexesa pro nevidomé.

V rámci programu "Môžu ryby lietať?" však nakonec grant na rozběh podnikání získalo občanské sdružení Pre Prírodu, které se rozhodlo zřídit moštárnu, ve které budou zpracovávat nadbytečné ovoce. Tím podpoří zachování starých odrůd ovocných dřevin a tak i biodiverzitu krajiny Bílých Karpat. Drahoš Stano z občanského sdružení Pre Prírodu pak řekl: "... cítim, že to, čo sme sa v Inkubátore naučili, je viac ako dnešná finančná výhra." 

Program "Môžu ryby lietať?" organizuje nadace Provida, jeho edici v roce 2013 a 2014 financovala UniCredit Foundation. TC Business School se podílela na návrhu vzdělávacího programu a její lektor Tomáš Bujna vedl jednotlivé workshopy.

Účastníci Inkubátora 2014 | TC Business School

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)