Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

TC Business School slaví 20 let programu MBA

Náš partner Business School Nederlands si letos připomíná 30 let od založení a TC Business School slaví 20 let programu MBA.


Letošní rok je pro TC Business School i našeho partnera Business School Nederlands dost významný. My si připomínáme 20 let programu MBA, BSN pak 30 let existence. Za TCčkem je dnes nejen oněch 20 let, ale hlavně obrovský kus práce a spousta příběhů studentů a firem z nejrůznějších koutů České i Slovenské republiky. Rukama nám prošla už skoro tisícovka manažerů. A to stojí za malé připomenutí :)

Obě události jsme oslavili společně se studenty a absolventy na TC CLUBu, ve středu 10. října v Praze v hotelu Modrá růže.

Děkujeme, že jste s námi!

Podívejte se na video s gratulací od našeho partnera Business School Nederlands

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU