Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

TC Club pro studenty a absolventy

Protože se v březnu setkání TC Clubu nemohlo konat, přesouváme původní téma: Spolupráce - naděje pro firmy v rozkmitaném světě na nový termín. Zveme proto všechny studenty a absolventy na setkání 8.7.2020 opět do Prahy do hotelu Modrá růže.


Téma plánovaného TC Clubu Spolupráce - naděje v rozkmitaném světě nabývá v této době mnohem širší smysl a získává ohromnou důležitost.

Vnímáte spolupráci jako klíčovou dovednost a kde hledáte motivaci? Domníváme se, že by nám debaty na toto téma a sdílení zkušeností mohlo všem pomoci snáz zvládnout dnešní situaci a vyrovnat se se změněnou a novou budoucností.

Těšíme se na vaše názory a příspěvky do diskuze a hlavně se už nemůžeme dočkat, až se s vámi opět setkáme!

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU