Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

TC Club studentů a absolventů říjen 2018

10.října jsme se opět sešli na TC Clubu, hovořili o Strategii a společně oslavili 20 let výročí TC Business School


Jsou české firmy připraveny na konec konjunktury? 

Setkání manažerů českých a slovenských firem, kteří absolvovali či studují MBA program  u TC Business School, se uskutečnilo 10. října 2018 v pražském hotelu Modrá růže. V rámci tradičního TC CLUBu si připomněli 20leté výročí vzdělávací instituce, zároveň se věnovali diskuzím na téma firemních strategií.

Absolventy a studenty MBA zve TCBS dvakrát ročně na pracovní TC CLUB. Manažerům nabízíme prostor k výměně zkušeností napříč firmami i obory. Tentokrát si zvolili téma firemní strategie a mluvilo se především o ne/připravenosti českých firem na konec současné konjunktury, rizicích ovlivňujících vývoj trhu a struktuře strategického procesu.

  

 

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU