Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

TCBS na Facebooku

Spustili jsme novou stránku TC Business School na Facebooku. Pokud vás zajímá proč, pak odpověď najdete uvnitř článku.


Dnes jsme spustili naše stránky na Facebooku. Proč? Protože tam jsou všichni :). Ne to rozhodně ne, skutečný důvod je poměrně prostý. Facebook je sociální síť, kde se setkávají přátelé a známí. A protože si myslíme, že v rámci našeho studia vzniká mnoho nových přátelství, chceme tímto vytvořit prostor, který nám umožní těchto setkání (byť jen virtuálně) uskutečnit více.

Stránka na Facebooku

Zároveň doufáme, že příspěvků bude co nejvíce, o což se minimálně z naší strany budeme usilovně snažit. Rádi bychom ale, aby to bylo společné dílo. Proto jsou fanoušci vítáni - ať už se jedná o bývalé, současné, nebo i budoucí studenty a nebo pouze ty, které téma managementu zajímá.

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)