Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

TCBS na veletrhu Evolution

Ve dnech 8.-10.4.2011 se koná 1. veletrh vzdělávání a osobního rozvoje Evolution. Na tomto veletrhu se mimo jiné můžete potkat s lektory TC Business School na workshopu věnovaném tématu myšlenkových map.


Veletrh Evolution

8.-10.4. 2011 nastane ve firemním vzdělávání „rEvoluce" - přijďte na největší vzdělávací veletrh v regionu Centrální Evropy!

Ve firemní sekci INNER WINNER budete mít možnost se seznámit s trendy ve firemním vzdělávání.
V programu najdete 27 workshopů, 9 inovativních přednášek a korporátní čajovna s CEO velkých firem, očekávaná účast na 600 účastníků z odborné veřejnosti.

  • Top témata: vědomý business, korporátní drama, emoční inteligence, CSR, NLP, enneagram, neuroleadership, korporátní bubnování, firemní konstelace aj. Kompletní program najdete zde.
  • Top lektoři: Jan Bílý, Mabel Katz, Magdalena Vokáčová, Tereza Kalinová, Michal Henych, Jan Holeyšovký, Eva Velechovská. více si o lektorech můžete přečíst zde
  • Korporátní čajovna s CEO: na čaji s Táťánou le Moigne, Google, Jiřím Pavlíčkem, JNJ, AmCham

S lektorem TCBS se můžete potkat v sobotu 9.4. od 11:40 do 12:40 nad tématem Využití myšlenkových map k hledání řešení.

Vstupenky pořídíte za 1 999,-Kč + DPH při objednávce do 28.2., 2 499,-Kč + DPH po 1.3. Objednat je můžete zde

Těšíme se na Vás!

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)