Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

TCčko stále funguje situaci navzdory

vzhledem k tomu, co se momentálně děje ve světě i v Česku, bychom vám rádi dali vědět, že TCčko stále funguje, přestože jsme museli posunout všechna setkání studentů a prezenční výuku na soustředěních.


Pokud vás situace přikovala doma tak jako nás, možná se vám naskytne chvilka na to, abyste našli občerstvení ve věcech, na které vám předtím nezbývalo dost času. 

Pracovat, diskutovat a debatovat můžeme spolu i on-line. Využíváme všechny možnosti jak být v nadále v kontaktu se studenty i absolventy - vždyť máme e-maily, telefony, skype, sociální sítě. Přestože to zcela nenahradí osobní setkání a rozhovory, určitě je to alespoň možnost, jak sdílet myšlenky, nápady dobudoucna, plány...

My všichni jako manažeři se však můžeme navzájem ochytřit v souboji s krutými nejistotami, nebo si přinejmenším navzájem pofoukat bolístky. Snažíme se proto vymyslet platformy, kde bychom se mohli potkat alespoň na dálku. Chceme vytvořit virtuální Action Learningový prostor, kde bychom mohli sdílet, co kdo dělá nebo nedělá, jak situaci ne/rozumí, co to všechno znamená či neznamená.

Volejte, pište, připojte se k nám na Facebook :-)

jsme s vámi

Vaše TCčko

 

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU