Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Tomáš Hasala o naší nové knížce Spojovat, či rozdělovat? Organizování, koordinování a sdílení informací.

Ještě před tím, než jsme naší novou knížku poslali do nakladatelství ke korekturám a následnému tisku, nechali jsme ji přečíst několika lidem, jejichž názorů si vážíme. Tomáš Hasala byl jedním z nich. Poskytnul nám cennou zpětnou vazbu a kromě ní i krátké vyjádření na zadní stranu obálky.


Tomáš Hasala, spoluvlastník www.limba.com a CEO občanského sdružení Nexteria, byl jedním z prvních lidí, kteří měli možnost otevřít naší novou knížku Spojovat, či rozdělovat? Organizování, koordinování a sdílení informací. Po jejím přečtení nám napsal:

"Pre mňa je kritériom užitočnosti akejkoľvek odbornej publikácie jej väzba na prax. Táto kniha je postavená na dlhoročných skúsenostiach jej autorov s praktickým biznisom. Svedčia o tom nielen početné príklady z reálneho života, ale aj domáce reálie (konečne!), zrozumiteľný jazyk, prehľadná štruktúra, adekvátny pomer teoretických a praktických statí, vhodne vybraná literatúra. Kvalitný štúdijný materiál pre prax – odporúčam!"

Pokud se na její vydání na začátku prosince těšíte stejně jako my, neváhejte a objednejte si ji už teď našem malém obchůdku.

 

Spojovat, či rozdělovat? Organizování, koordinování a sdílení informací

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)