Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Tomáš Sedláček na DBA International v Praze


Tomáš Sedláček, asi nejvýraznější mladý český ekonom současnosti, rozšířil řady lektorů pražského soustředění DBA International.

Do programu přispěje pohledem na aktuální i budoucí vývoj ekonomie s (zatím pracovním) názvem Kam kráčíš, ekonomie?

Ve druhé skupině (kohortě, jak říkají naši britští kolegové) se sešli manažeři - doktorandi z Alžírska, Jižní Afriky, Nigérie, Botswany, Holandska, Ghany a České republiky. DBA International je doktorandský program poskytovaný společně Sheffield Business School a Business School Netherlands.

TC Business School pořádá třetí blok studia v Praze, Sláva Kubátová je programovou manažerkou, coachem Action Learning a, společně s Tomášem Bujnou, lektorkou v oblasti národních a organizačních kultur.

 

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)