Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Třetí kohorta (skupina) mezinárodního programu DBA začala v Holandsku

Lektoři TC Business School opět přispěli k úspěchu prvního soustředění mezinárodního doktorského programu DBA, na kterém TC Business School spolupracuje se svým holandským partnerem BSN.


Sláva Kubátová a Tomáš Bujna, lektoři TC Business School, se studenty diskutovali o vlivu národních a organizačních kultur na výzkum v oblasti managementu, který budou studenti DBA provádět v rámci svého studia. Dále Sláva a Tomáš jako coachové Action Learning setů přinesli metodiku Action Learning, která je základem tohoto mezinárodního programu DBA.

Lektoři TC Business School diskutují o vlivu národních a organizačních kultur na výzkum v oblasti managementu.

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)