Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Video z promocí 2014

Video ze slavnostních promocí MBA Action Learning 2014 v Holandsku


Podívejte se spolu s námi, jak probíhaly letošní promoce kurzů MBA Action Learning v nádherném secesním hotelu Kurhaus v Scheveningenu v Holandsku.

video

Promoce jsou slavnostním vyvrcholením několikaletého studijního úsilí a příjemným zakončením studia Action Learning MBA. Naši studenti sice ukončili svou cestu studiem MBA, ale jsme hrdí, že metoda Action Learning jim bude dál pomáhat využívat příležitostí, provádět změny a dosahovat náročných cílů v jejich profesním životě.

foto: Jaroslava Kubátová a absolventi studia MBA Pavel Kučera, Martin Bátrla, Jiří Leskovec, Michal Knězů Mrvka

 

 

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)