Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Vykročte do nového školního roku s dalšími kurzy MBA Basics 49

Chcete zlepšit své manažerské dovednosti a zdokonalit se ve vedení lidí? Přijďte s vlastními problémy z praxe a podělte se o ně s ostatními. Díky spolupráci v týmu pod vedením zkušených lektorů najdete ideální řešení a obohatíte se o zkušenosti ostatních studentů.


Spolu se začátkem nového školního roku můžete i vy začít s námi studovat. Na konec srpna vypisujeme další kurz MBA Basics. S dotazy ohledně konkrétních termínů (a nejen s nimi) se obracejte na Karla Skopce (karel@tcbs.cz, tel.: 725 388 365).

Vzděláváme se s TCBS


Nejste ještě rozhodnuti?

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)