Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Wizkids v TC Business School

Manažeři TC-čka se v pátek sešli se Stine a s Thiliepan z dánské společnosti Wizkids, která se specializuje na tvorbu Google Apps pro vzdělávání


Manažeři TC-čka Lucka, Karel a Jana se v pátek sešli se Stine a s Thiliepan z dánské společnosti Wizkids. Wizkids se specializuje na tvorbu Google Apps pro vzdělávání, které umožňují online spolupráci učitelů a studentů. Cílem setkání byla diskuse nad možnostmi využití aplikace EduLife Google v prostředí TC Business School. 

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)