Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Workshop: Agilní konkurenceschopnost 26.11.2019

V úterý 26.11.2019 proběhl v Praze v hotelu Modrá růže Workshop TC Business School na téma Agilní konkurenceschopnost.


Na Workshopu se sešli nejen studenti a absolventi TC Business School, ale i jejich kolegové z firem a všichni, kteří se zajímají o jinou možnost vzdělávání - formou Action Learning. 

Každý den děláme řadu důležitých rozhodnutí - ať už jako jednotlivci nebo jako firma. Věříme ale, že jen prožitá změna může přispět k tomu, abychom byli lepší. A to jak v osobním, tak profesním životě.

Ze společných debat a diskuzí založených na osobních zkušenostech a dlouholeté praxi vyplynulo, jak je důležité, aby práce pro lidi měla smysl a jak je rozvoj lidí podstatný pro agilitu a konkurenceschopnost firem, že se firma nikam nepohne, když se do firemní strategie nepodaří zapojit všechny lidi a že je bezpodmínečně nutné se rychle učit a přizpůsobovat se změnám. Hledali jsme způsoby, jak to zajistit a odnesli jsme si spoustu inspirace a především vědomí, že v tom nejsme sami a že je nutné začít se změnami sami u sebe.

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU