Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Workshop o schůzkách a poradách

Workshop o schůzkách a poradách se konal 28.5.2015 v prostorách Era světa v Praze. Všem hostům i přednášejícím děkujeme za účast a přikládáme pár fotek a zajímavostí.


Na Workshopu přednášeli studenti a lektoři TC Business School:

       

Karel Šeplavý, Balóny Kubíček: „Lidé na schůzkách čekali, že někdo rozhodne  za ně. Nemuseli tak přispívat k řešení a tedy za něj ani necítili odpovědnost.“

Michal Bugár, Gefco: „Ľudia prichádzali i odchádzali zo schôdzok s pocitom premárneného času. Schôdzky sa menili na jednotlivé uzavreté debaty medzi šéfom a členom tímu.“

Luboš Dvořák, Svahové sekačky: "Schůzky mohou být velmi účinným prostorem a nástrojem pro praktické vytváření a upevňování kultury spolupráce."

Vojta Kadlec, Agentura Roberst Němec: "Co se na vedení procesů schůzek naučíte ve vlastní firmě vám přijde nesmírně vhod i při jednání se zákazníky – posílí to vaši konkurenceschopnost."

Brzy přidáme i videozáznam z workshopu

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)