Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Zářijový TC Club

Rádi bychom všechny studenty, absolventy a příznivce TC Business School pozvali na další setkání TC Clubu, které se koná 26.9.2019 v Praze


Termín tentokrát připadl na čtvrtek 26. září,    

Sejdeme se už tradičně po deváté hodině a začátek bude v 9:30, 26.9.2019
místo konání hotel Modrá růže, Praha
plánovaný konec kolem 14:30 (ale s rozchodem nemusíme spěchat :)
 

A o čem se bude mluvit? Téma jsme poeticky nazvali: Na čem lze založit konkurenceschopnost, i když je venku slota, sníh a mráz?

Pod tohle široké označení jsme schovali vaše úvahy kolem kontrolovatelného růstu firmy, učení, které by jako kulturní hodnota mělo zůstávat ve firmě, a konečně patří do tohoto tematického balíku i lidé ve firmě a zdroje jejich loajality.

Jsme zvědaví, jak se společné debaty vyvinou a jaká naučení společně odhalíme.
Nabízíme možnost výměny názorů a zkušeností. Každý pohled na současné řízení a vedení firem se velmi cení.
Zároveň si přejeme, aby klub byl i prostorem k setkání se starými (i novými) známými. Budeme proto rádi, když se naše síť bude rozšiřovat.

těšíme se na viděnou

TCčko

 

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU